زمان: - تاریخ: 1398/03/03
درباره ما - مهران الکترونیک | فروشگاه قطعات الکترونیک


درباره فروشگاه مهران الکترونیکفروشگاه مهران الکترونیک با حدود 10 سال سابقه فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع  قطعات الکترونیک , رباتیک , ابزار دقیق , انواع باتری , دوربین و دزدگیر , طراحی , تولید و ... آغاز کرد.
این فروشگاه با ارایه انواع قطعات و ماژولهای رباتیک و الکترونیک سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد .
فروشگاه مهران الکترونیک به صورت عمده و خرده در بازار سنتی جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان و هم گام بودن با تکنولوژی تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی با قابلیت خرید آنلاین و ارسال سفارشات نموده است.
این فروشگاه  با عنوان تجاری مهران الکترونیک فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.


فروشگاه مهران الکترونیک در حال حاضر با بیش از 2500 محصول در زمینه قطعات الکترونیک و رباتیک و غیره فعالیت میکند همچنین تنوع بالایی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهد و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشیم. 
مهمترین فعالیت بخش فروش مهران الکترونیک ، در زمینه های فروش بردهای آموزشی و صنعتی و همچنین فروش قطعات الكترونیك،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزارهای برق و الكترونیك متمركز شده است. قیمت های درج شده در سایت نیز به روز بوده و به صورت روزانه آپدیت و برای تك فروشی ذكر شده است. 


با توجه به فعالیت شرکت در زمینه تولید بردهای الکترونیکی و نیاز به استفاده از قطعات، اکثر تراشه های مهم از جمله میکروکنترلرهای موجود در فروشگاه، مستقیما از کشورهای تایوان،چین و ترکیه وارد میشوند لذا ضمن اورجینال بودن دارای قیمت رقابتی در خریدهای عمده می باشند. خواهشمند است جهت اطلاع از کیفیت و قیمت عمده قطعات با فروشگاه تماس بگیرید.


فروشگاه مهران الکترونیک در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را به فروش اینترنتی اختصاص داده است تا بدین سان بیشترین حجم خدمت رسانی را به مشتریان شهرستانی كه در تهیه قطعات با مشكل روبرو هستند داشته باشد.


آدرس دفتر ساوه : خیابان استاد مطهری، خیابان شهید صفری (کارون) ، جنب چاپخانه محمدی ، فروشگاه مهران الکترونیک
تلفن تماس: 08642236256
ایمیل: info@mehranelectronic.com